«Регіонали» пропонують закарпатцям заступити на три роки на Вахту пам’яті

«Регіонали» пропонують закарпатцям заступити на три роки на Вахту пам’яті

Як йдеться в повідомленні прес-служби закарпатських «регіоналів», «Партія регіонів вважає своїм святим обов’язком збереження історичної пам’яті про події Великої Вітчизняної війни, увічнення безсмертного подвигу Народу-Переможця та, безперечно, підвищення рівня соціального захисту ветеранів. Будучи відповідальною політичною силою, Партія регіонів вважає своїм священним обов’язком взяти найактивнішу участь у підготовці та проведенні заходів, приурочених до цих знаменних пам’ятних дат.

А тому Політрада Закарпатської обласної організації ПР прийняла рішення приєднатися до проведення Всеукраїнської Вахти пам’яті «Пишаємося Великою Перемогою!».

За соціалістичною інерцією і радянською традицєю Партія регіонів все ще використовує термін «Велика Вітчизняна війна», тоді як в усьому світі прийнято використовувати на означення цієї трагічної події поняття «Друга світова війна».

На Закарпатті події, пов’язані з приходом радянських військ, трактуються неоднозначно.


Источник: “http://zakarpattya.net.ua/News/108460-Rehionaly-proponuiut-zakarpattsiam-zastupyty-na-try-roky-na-Vakhtu-pam’iati”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя